Офіційні правила та умови проведення акції «Ювілейна акція для торгових партнерів БІОКОН»

1.Загальнi положення:

1.1. Органiзатором  Акції пiд умовною назвою  «Ювілейна акція для торгових партнерів БІОКОН»  (далi – Акція) є ТОВ "МНВО "БІОКОН", 83114, м. Донецьк, вул. Р.Люксембург, 52, Код ЄДРПОУ 13490613.

1.2. Метою проведення Акції є виділення Торгової марки БІОКОН в Інтернеті, донесення вигод та властивостей продукції ТМ БІОКОН до торгових партнерів, просування ТМ БІОКОН на ринок та стимулювання збуту продукції, яка виробляється під ТМ БІОКОН.

1.3. Акція проводиться в період  з 21 листопада 2011 до 31 грудня 2011 року включно.

1.4. Акція проводиться на територiї України.

1.5. Технічну підтримку  Акції проводить ТОВ «Старт-98» (надалі – «Технічний партнер Акції»), 03035, м. Київ, вул. Василя Сурікова, 3, корп.37,  Код  ЄДРПОУ 25640226. Тел. 044 492 27 37

 

2. Умови участі в Акції:

2.1. Для участі у Акції торговим партнерам ТОВ «МНВО «БІОКОН»  необхідно:

2.1.1. З 21 листопада 2011 до 31 грудня 2011 закупити продукцію БІОКОН у будь-якому асортименті  в будь-якій кількості на будь-яку суму від 50 гривень (в одній накладній, для участі в акції  Вам необхідний номер цієї накладної).

Продукція, що бере участь в Акції (надалі - Акційна продукція)

Продукція, яка бере участь в Акції - це продукція, що виробляється Організатором Акції в рамках його комерційної діяльності, а саме: серії косметичних засобів:

Білосніжка ТМ БИОКОН

Основний догляд ТМ БИОКОН

Активний догляд ТМ БИОКОН

Інтенсивний догляд ТМ БИОКОН

Зимовий догляд ТМ БИОКОН

Стоп Целлюліт ТМ БИОКОН

Зубні пасти ТМ БИОКОН

Ополіскувачи ТМ БИОКОН

Освіжувачи для порожнини рота ТМ БИОКОН

Багіра ТМ БИОКОН

Бальзами для губ ТМ БИОКОН

Вологі серветки «Фрешка» ТМ БИОКОН

Вологі серветки «Едем» ТМ БИОКОН

Серія для інтимної гігієни «БИОНА» ТМ БИОКОН

Серія «Тодес» ТМ БИОКОН

Антисептичний гель ТМ БИОКОН

Серія проти випадіння волосся «Сила волос» ТМ БИОКОН

ТМ Еколла-Біо

2.1.2. Відправити sms з номером та датою відаткової накладної, в якій є продукція БИОКОН на короткий номер 3930* у форматі:

№ номер накладної  день  місяць  рік

6 7 9 11 0                  / 0 1 / 1 2    / 1 1

* Послуга дійсна для абонентів усіх GMS операторів України. Вартість SMS стандартна, згідно тарифних планів операторів. Для абонентів мережі «Київстар» та «Білайн» вартість SMS 0,39 грн, для абонентів мережі Life – 0,49 грн. тариф вказан у гривнях з ПДВ. Додатково стягується збір у Пенсійний Фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги буз ПДВ.

2.1.3. Гарантовано отримуйте електронний ваучер поповнення рахунку для мобільного телефону* у розмірі 10% від суми закупки продукції компанії БИОКОН (поповнення рахунку відбудеться впродовж 10 днів). Кожний 10-й учасник акції отримає приз – пляшку шампанського**.

Ті хто отримав приз інформуються про виграш через sms, які приходять одночасно з поповненнях рахунку. Шампанське доставляється торговими представниками дистриб’ютора. 

*під поповненням рахунку мається на увазі придбання електронного ваучера поповнення рахунку за спеціальною ціною 0,01 грн з ПДВ

**під призом мається на увазі придбання за спеціальною ціною 0,01 грн з ПДВ

2.1.4. Переможці можуть повторюватись. 

3. Учасниками Акції не можуть бути наступні особи:

4.1. Фізичні особи, які не досягли віку 18 років.

4.2. Фізичні особи, що не брали участь в Акції в даний період та не виконали умови Акції.

4.3. Участь у Акції обмежено дiєздатних та недiєздатних громадян здiйснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.